Pievienot darbus Atzīmētie0
Darbs ir veiksmīgi atzīmēts!

Atzīmētie darbi

Skatītie0

Skatītie darbi

Grozs0
Darbs ir sekmīgi pievienots grozam!

Grozs

Reģistrēties

interneta bibliotēka
Atlants.lv bibliotēka
  • Vācijas un Krievijas tanku armiju militārsalīdzinošais raksturojums Otrajā pasaules karā: Tanku armiju izveide, attīstība, taktika un stratēģija 1939.-1943.gadā

     Novērtēts!

    Referāts30 Kara lietas, Vēsture, kultūra

5,99 € Ielikt grozā
Gribi lētāk?
Identifikators:126267
 
Vērtējums:
Publicēts: 26.06.2007.
Valoda: Latviešu
Līmenis: Augstskolas
Literatūras saraksts: 27 vienības
Atsauces: Ir
SatursAizvērt
Nr. Sadaļas nosaukums  Lpp.
  Ievads    2
  Izmantoto avotu un literatūras apskats    5
  Tanka kā kaujas ieroča attīstības vēsture, uzdevumi, pielietojums, efektivitāte, tā teorētiskais aspekts    6
1.  Tanku armijas uzbūve, struktūra un attīstība    8
1.1  Vācijas tanku armijas attīstība un struktūra    8
1.2  Krievijas tanku armijas attīstība un struktūra    11
2.  Tanku armijas teorētiskais pamats: taktika un stratēģija    13
2.1  Ofensīva (Uzbrukums)    15
2.2  Defensīva (Aizsardzība)    18
3.  Tanku armijas kooperācija ar citām ieroču šķirām: sauszemes un gaisa    20
  Nobeigums    23
  Pielikums    28
  Izmantotie avoti un literatūra    29
Darba fragmentsAizvērt

Šajā kursa darbā es turpināšu aplūkot tēmu par Krievijas un Vācijas tanku armiju attīstību, analizēt būtiskākos faktorus, kas noteica tanka kā kaujas ieroča parādīšanos bruņoto spēku bruņojumā un tā pielietojuma pieaugšanu II Pasaules karā.
Mana II kursa darba tēma ir: „Tanku armiju izveide, attīstība, taktika un stratēģija 1939.g. – 1943.g.” Šī tēma ir saistīta ar I kursa darbā aplūkoto Krievijas un Vācijas tanku armiju militārsalīdzinošo raksturojumu, ja I kursa darbā uzmanība tika pievērsta atsevišķu tanku izveidei, statistikai un to tehniskajiem parametriem, tad II kursa darbā tiks aplūkotas tanku armiju militārās doktrīnas Krievu un Vācu armijā, teorētiskie aspekti, to vietu tanku armiju attīstībā: Vācijas un Krievijas bruņotajos spēkos.
Šajā kursa darbā atšķirībā no I kursa darba netiks izvirzīti vairāki mērķi vai problēmas, galvenais darba mērķis ir salīdzināt Krievijas un Vācijas tanku armiju attīstību un militārās doktrīnas izveidi, pielietojums reālos kaujas apstākļos un cik piemērotas šīs doktrīnas bija II Pasaules karam.
Kā galvenā tēma šai darbā ir militārā doktrīna, kas noteica Krievijas vai Vācijas tanku armiju uzdevumus un pielietojumus, uz kuru pamata bija vai tieši pretēji nebija iespējama efektīva tanku armiju izmantošana kaujās. Šai darbā tiks salīdzinātas abu valstu tanku armiju teorētiskie pamati, kā katra no valstīm redzēja tanka pielietojamību atsevišķās situācijās.
II Pasaules karš rāda, ka autoritāro režīmu līderi bieži pieņēma stratēģiskus lēmumus, ko nebija iespējams ar militārajās doktrīnās izstrādātajām taktiskajiem pamatiem izpildīt, tiešs piemērs ir A. Hitlera iejaukšanās militārajā pārvaldē, uzdodot pavēles, ko reāli nav iespējamas izpildīt un kas ir pretrunā ar kara darbības attīstību un notikumiem frontē, kas rezultātā noveda Vāciju pie sakāves.
Darbs ir izveidots trīs nodaļās, kas ir numurētas un vienā, kas nav numurēta, šai nodaļā „Tanka kā kaujas ieroča attīstības vēsture, uzdevumi, pielietojums, efektivitāte, tā teorētiskais aspekts” vēlreiz tiks aplūkota tanka attīstības vēsture līdz tā iekļaušanai patstāvīgi bruņoto spēku sastāvā, kā arī galvenās atziņas, kas saistījās ar tanka, kā jauna ieroča parādīšanos kaujaslaukā.…

Autora komentārsAtvērt
Darbu komplekts:
IZDEVĪGI pirkt komplektā ietaupīsi −6,98 €
Materiālu komplekts Nr. 1129033
Parādīt vairāk līdzīgos ...

Atlants

Izvēlies autorizēšanās veidu

E-pasts + parole

E-pasts + parole

Norādīta nepareiza e-pasta adrese vai parole!
Ienākt

Aizmirsi paroli?

Draugiem.pase
Facebook

Neesi reģistrējies?

Reģistrējies un saņem bez maksas!

Lai saņemtu bezmaksas darbus no Atlants.lv, ir nepieciešams reģistrēties. Tas ir vienkārši un aizņems vien dažas sekundes.

Ja Tu jau esi reģistrējies, vari vienkārši un varēsi saņemt bezmaksas darbus.

Atcelt Reģistrēties